Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стерилізатор для яєць Hendi
Стерилізатор багатофункціональний Ідеальний для дезінфекції яєць та ножів
Характеристики:
- Корпус виконаний із нержавіючої сталі
- Ґрати виконані з хромової сталі
- Час експозиції (стерилізації): 150 с.
- Автоматичне вимкнення ламп при висуненні ящика
- Захист від шкідливого впливу UV-випромінювання
- Дезінфекцію забезпечують 4 лампи, що випромінюють UV-промені
- Одноразово дезінфікує 30 яєць або 8 ножів (мах. Довжина 30 см)
- Розмір: 358x512(Н)x255мм
- Напруга 230 В
- Потужність 78 Вт
- Вага: 16,35
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Hendi |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Вага | 16.35 кг |
| Висота | 358 см |
| Довжина | 512 см |
| Ширина | 255 см |
| Основні атрибути | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Сфера використання | Торгові магазини, HoReCa, Вулична торгівля, Fast-food |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип встановлення | Настільний |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Номінальна споживана потужність | 78 Вт |
- Ціна: 16 325,38 ₴








